ESKA2

DJ Eska (CZ)

Drumandbass začal poslouchat zhruba v roce 2003 a v roce 2004. Jako dnes si pamatuje 6. dubna, kdy navštívil svojí první párty T2B crew v Crossu. V létě 2006 zakoupil levné a laciné plastové gramce Numark, k tomu Behringer mix a dobrodružství mohlo začít.

Po roce nonstop domácího šmrdlání se přidal k Sonic Sound systému. S nimi vystupuje a dělá mejdany zhruba do dubna roku 2010. Téhož roku začíná spolupracovat s crew DNB Fever. Mění značně svůj pohled na drumandbass a z jumpupu postupně přechází k deepu a liquidu, což na systémových mejdanech moc neprochází.

Přispůsobivost, čistota mixů a vrozená selekce mu dovoluje hrát prakticky na jakékoliv párty. Spectrum drumandbassu, které od něj můžete slyšet je široké. Jeho sety jsou nabité energií, slyšet můžete od něj jak jump-up, techstep, tak i neuro či deep od producentů jako jsou Icicle, Break, Commix, D-bridge, Audio, BTK, Enei, Calibre, Hazard, S.P.Y, Marcus Intalex, Raiden, Spectrasoul, Rockwell, Need 4 Mirrors, FD, Ulterior Motive, Total Science, Ed Rush & Optical…
V roce 2008 byl vyhlášen jako 3.talent roku v anketě Czech Drumandbass Awards.

V současnoti se naplno věnuje podpoře společným plánům DnB Fever Crew.

Používáte extrémě zastaralý prohlížeč, stránka se nezobrazí korektně!