207866

DJ Vex (CZ)

Vex poprvé přičichnul k elektronické hudbě s nástupem na gympl a vymaněním se tak ze spárů vidláctví panujícím v jeho bydlišti na severu Čech v okolí Ústecka.
Krátce na to už mu nestačil jen poslech a tak si sehnal Ableton ve kterém se pokoušel o svoje první rytmy. Cesta producenta je ale zarostlejší než si původně myslel a tak si jí v roce 2007 začíná zpříjemňovat DJinem. Začíná hned Drumandbassem (pomineme-li předchozí notebookové mícháníčko techna) a prvními deskami od Commix, čímž se už od začátku upsal deepovějším vlnám.

Nedlouho po prvních srovnaných deskách a pár nákupech se připojuje k ústecké partě Basscoffee v té době tvořené trojicí FeFe, Chanzzee a Waclosh. Objeli spolu spoustu fajn klubů po republice, pořádali akce na domácí půdě, oslavili druhé narozeniny až se nakonec Vex s Wacloshem odloučili a založili si nový projekt – WAVE. S novým spojenectvím přišel i větší důraz na vlastní produkci, který oběma bez větší reklamy přinesl ovoce v podobě častějšího hraní a navázání dalších kontaktů. V roce 2010 nese vysedávání u počítače první výsledky, a to čestné umístění mezi čtyřmi nejlepšími remixy tracku Kempi od Black Sun Empire a Nymfa. V tom samém roce se společně s Wacloshem stávají členy pražské crew Dnbfever.

Používáte extrémě zastaralý prohlížeč, stránka se nezobrazí korektně!