408162

DJ Waclosh (CZ)

Ve věku středoškoláka začal navštěvovat první parties ve svém hometownu – Chomutově, kde tehdy dožívala vlna techna. Nejvíc jej tehdy ovlivnily vícežánrové večery v malém podzemním klubu, kde poprvé zaslechl zlámané desky z “Inglendu”. Stal se pravidelným návštěvníkem parties pořádaných tamní crew ArA company a Drumandbass mu přirostl pevně k srdci. Zásilka s prvními vinyly a řemenovým setupem od numarku na sebe nenechala dlouho čekat. Psal se rok 2007 a Waclosh se na lokálních akcích (ač nezvaný) tlačil sebevědomě s deskou v ruce za gramofony.

Následovalo stěhování za školou do Ústí nad Labem. Tam se seznámil se členy Basscoffee, přišly cenné zkušenosti s hraním na cestách a přijetí do crew. V roce 2008 se Waclosh vydává za prací za velkou louži, odkud si přiváží analogové mašinky pro “hudební produkci” a předvádění krátkých live actů. Po návratu ze Států se blíže poznává s Vexem, oba si libují ve zvuku temné strany a deepu. Shodují se ve všem podstatném i nepodstatném a stává se z nich b2b dvojka. Mašinky už na tvorbu nestačí a tak Vex kolegovi ukáže první kroky v Abletonu. Nedlouho na to se oba rovnýma nohama vrhají do projektu WAVE, který zastřeší jejich společné hraní a hlavně tvorbu.

Je rok 2010 a WAVE poprvé pořádá první vlastní akci – Earstrike. Jde o pravidelnou party se zaměřením na české DJ’s a hrající producenty. Doba vysezená u počítačů se pánům pomalu začíná vyplácet a na soundcloudu se začínají objevovat první smysluplné soubory. V roce 2011 pak produkce získává ostřejší obrysy, přichází první náznaky uznání a dokonce jedna hodnotná příčka v soutěži. Pánové díky hraní navazují pevné kontakty se Stanthou, Petem, Eskou a stávají se tak právoplatnými členy crew DnB Fever.

Používáte extrémě zastaralý prohlížeč, stránka se nezobrazí korektně!