jazz indeed

Jazz InDeed (CZ)

Jazz InDeed se pohybuje na hranici groove či latino jazzu s prvky různých fusion. Jejich hudba proplouvá pomalými i rychlejšími proudy, ovšem vždy s charakteristickým rytmem.

Kapela byla založena v říjnu 2008 ve složení Tomáš Zápotocký – kytara, Jan Neruda – basová kytara, Michal Lysek – bicí. Společně postupně docházelo k vytvoření pevného zvuku, k čemuž přispěl především Michal svým přímým groovovým feelingem a osobitým stylem. Po roce do kapely přišel vynikající klávesista Petr Svoboda, jehož brilantní hra přidala kapele nejen na poli experimentálních, ale i klasických vlivů. Další změna obsazení na sebe nenechala dlouho čekat a za bicími Michala vystřídal zkušený muzikant Ivan Kadaňka, který do kapely přinesl vyjma svých letitých zkušeností také spoustu pozitivní energie. Autorská tvorba a představy Tomáše Zápotockého a Jana Nerudy začaly konečně nabývat konkrétních podob a Jazz InDeed začali pravidelně vystupovat v pražských kavárnách a jazzových klubech.

Nahrávky byly pořízeny v červenci 2011 ve složení Tomáš Zápotocký – kytara, Petr Svoboda – klávesy, Jan Neruda – basová kytara, Ivan Kadaňka – bicí

 

Používáte extrémě zastaralý prohlížeč, stránka se nezobrazí korektně!