lus3

LUS3 (CZ)

LUS3 jsou přesyceni vesmírnou energií, hrozí výbuch!

Pražská elektronická kapela LUS3 se v současném složení pohybujena hudební scéně již třetím rokem.  Za tu dobu stihli vydat třípísňové EP-Aplaus (2009), zahrát si jako support se zahraničními kapelami DIOYY, CSS, May 68, předskakovat na turné tuzemským Sunshine(2010) aTatabojs(2011), odehrát desítky vlastních koncertů, ochutnat podia všech velkých českých festivalů včetně RFP, Openairu i slovenského Grape, vypustit do světa svůj první klip k singlu Awakening a nyní se chystají konečně odhalit výplody své téměř roční práce.

Křest debutové desky „dot.coma“ je tady!!!

Deska, která vznikala pod vedením Amáka v nahrávacím studiu Goldendigital, bude ještě za tepla představena na pražském křtu, dne 23.4. 2012 v klubu Roxy.

Fanoušci se mohou těšit na dravější a špinavější zvuk, neotřelé aranže, výraznější zpěvové linky a celkově propracovanější sound. Kapela se na desce zvukově potká s elektronickým podsvětím berlínského metra, ale i s popovými prvky, dotýkajícími se současných trendů. Některé songy jsou klasicky odrzlé až infantilní, jiné nezvykle melancholické a temné.

LUS3 se tak vymaňují z předepsaných škatulek electro-popu a představí vám desku, která na české hudební scéně zatím nemá obdoby!

Používáte extrémě zastaralý prohlížeč, stránka se nezobrazí korektně!